O mnie: Jestem hipertensjologiem, endokrynologiem i internistą z wieloletnią praktyką jako klinicysta. Udzielam profesjonalnych konsultacji lekarskich z zakresu posiadanych specjalizacji. Moje szczególne zainteresowania zawodowe to diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego. Nadciśnienie tętnicze to zakres moich zainteresowań praktycznych i naukowych.

Jako profesor medycyny zatrudniony w Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym jestem autorką wielu publikacji naukowych z powyższego  zakresu. Jestem konsultantem wojewódzkim ds. hipertensjologii. Byłam Prezesem Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego z ogromnym dorobkiem uznanym   na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Koszt wizyty 300 zł

Godziny przyjęć:

Kwiecień:
Poniedziałki (oprócz 1.04): 14.00 – 18.00

Informacje dodatkowe

Wizyta wymaga wcześniejszej rejestracji.

W przypadku, gdy nie możesz dotrzeć na zabieg, prosimy o telefoniczne anulowanie rejestracji!

Prosimy o przybycie do Baltica 5-10 minut przed umówionym czasem wizyty. Umawiana godzina określa czas rozpoczęcia. Wcześniejsze przyjście pozwoli uwzględnić czas na przebranie się, załatwienie niezbędnych formalności (jak np. wypełnienie karty przy pierwszej wizycie) oraz na spokojne przygotowanie się do zaplanowanego zabiegu czy wizyty.

Prosimy również, aby w centrum wyciszyć telefony komórkowe.

Prof. dr hab. Krystyna Widecka

604 21 21 36

REJESTRACJA

Gabinet lekarski do wynajęcia

Szukasz gabinetu w przytulnym miejscu w centrum Szczecina? Sprawdź naszą ofertę!

Gabinet lekarski do wynajęcia